אודות

משרד עורכי דין גבריאל ראובינוף נמנה על המשרדים המובילים בישראל בתחום הביטוח והנזיקין.

המשרד הוקם בשנות ה – 40 של המאה הקודמת על ידי עורך הדין אשר לויצקי ז"ל בשותפות עם עורך הדין מקס זליגמן ז"ל .החל משנת 1960 ועד לשנת 2011 עמד בראש המשרד עו"ד גבריאל ראובינוף ז"ל. כיום עומד בראש המשרד הח"מ. המשרד מונה שני סניפים בתל-אביב ובירושלים. שני סניפי המשרד פועלים במשותף ובמשולב, על מנת להעניק את הטיפול היעיל והטוב ביותר עבור לקוחות המשרד.

במשך העשורים האחרונים, משרד עו"ד גבריאל ראובינוף ביסס את מעמדו כמשרד מוביל במתן ייצוג משפטי לחברות ביטוח מן הגדולות במשק לצד ייצוגן של חברות עסקיות אחרות במסגרת הליכי ליטיגציה אזרחית ויעוץ משפטי שוטף.
בין לקוחות המשרד ניתן למצוא תאגידי ביטוח מן המובילים במשק, ובכלל זה חברות הביטוח איילון, מגדל, כלל, מנורה מבטחים, ביטוח ישיר איי די איי, שירביט, המאגר הישראלי לביטוחי רכב (הפול), ווישור, שומרה, ועוד.
וכפועל יוצא מכך, מתבקש המשרד לייצג מבוטחים שונים, ובכללם גופים כלכליים מהמובילים במשק. נוסף לכך, מייצג המשרד עיריות רבות בתחומי הביטוח ובכלל זה עיריית תל אביב, חיפה ובאר שבע, וכן מייצג את תאגיד הגיחון וגורמים מוסדיים רבים.
בשנת 2009, נבחר המשרד לייצג את מדינת ישראל בתחום הביטוח והנזיקין במסגרת מכרז עורכי דין חיצוניים שפורסם על ידי המדינה. המשרד זכה במכרז זה פעמיים והוא מוסיף ומייצג את המדינה עד היום .

בשנת 2016 זכה המשרד במכרז שפורסם על ידי תאגיד קרנית לייצוג התאגיד בבתי משפט מחוזיים בכל רחבי הארץ.
מוניטין רב צבר המשרד בתחום הביטוח והנזיקין, ולרבות בתחום הביטוח האלמנטרי, ביטוחי אחריות מקצועית (מהנדסים, אדריכלים, עורכי דין, סוכני ביטוח ועוד), נזקי צד שלישי (גוף ורכוש), חבות מעבידים, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח אחריות נושאי משרה, והינו עוסק בייצוג מבוטחים וחברות ביטוח בכל התחומים הנ"ל בכל הערכאות. המשרד מתמחה בהתדיינויות משפטיות מורכבות בתחום הנזיקין והביטוח.
בין היתר, המשרד טיפל ומטפל בתביעות הנזיקין הגדולות ביותר שהתנהלו ומתנהלות בישראל. כדוגמאות ניתן למנות את תביעות הנזיקין של נפגעי אסון ערד, אסון המכביה, הצפות נחל איילון והירקון, ותביעת זיהום האוויר באזור רמת חובב. כמו כן, ייצג המשרד מספר רב של תובעים באסון ורסאי.

בימים אלו מטפל המשרד באירוע הצפות תל אביב ינואר 2020 ובכלל זה אסון המעלית כמייצג עיריית תל אביב וחברת הביטוח איילון, בתביעות שהוגשו לאחרונה בקשר עם אסון צפית מייצג המשרד את חברת הביטוח מגדל. כמו כן, מייצג המשרד את נפגעי אסון ההדברה בירושלים.

בשנים האחרונות, נמצא המשרד בתנופת התפתחות מתמדת אשר באה לידי ביטוי בהגדלת הלקוחות המוסדיים של המשרד וכן הגדלה משמעותית של כוח האדם. המשרד מונה כיום למעלה מעשרים עורכי דין, אשר עוסקים ומתמחים בתחום הביטוח והנזיקין.

מזה למעלה משישה עשורים משרד גבריאל ראובינוף מעניק ללקוחות המשרד שירות משפטי אישי איכותי ומקצועי, וזאת במטרה להביא את לקוחות המשרד לתוצאות המשפטיות הטובות ביותר.

למה לבחור בנו?

תכנון מוקדם הוא שם המשחק בניית תכנית אסטרטגיה חכמה, נכונה וארוכת טווח, תוך בחינה מעמיקה וסקרי שוק של קהל היעד בהתאמה אישית, עם שיטות פעולה שנכנסות לראש של הלקוח ומוציאות משם את המיטב.

תפסנו מבט קיבלנו הכל. ל'בורדו' מומחיות ביצירת ויז'ואל מושך ומעניין ששום לקוח לא יוכל להתעלם ממנו, עם רעיונות פורצי דרך ללכידת תשומת הלב של הלקוח והמחשה של כלל השירותים שיש לכם להציע בצורה ברורה ונוחה.

לכוון נכון להצליח בגדול. שיווק במדיה הוא יעיל זול יותר וממוקד. זאת הסיבה שנוכל לתת לכם קמפיינים מבריקים וסוחפים בעלות מוזלת. פרסום במדיה משאיר אתכם in"" ושם אתכם בעדיפות עליונה בתוצאות החיפוש של הלקוחות שלכם.

בזכות אסטרטגיה חכמה ודרכי פעולה מגוונות נביא לכם תוצאות שיקנו לכם יתרונות ברורים, יזניקו את העסק שלכם קדימה ויצעידו אותו להצלחה ולעוד לקוחות מרוצים.